Hakkımızda

Our awesome clients!

Biz Kimiz?

GASTROTECH; Oteller, fastfood zincirleri, hastaneler, üniversiteler, bankalar, kafeler, pastaneler ve diğer kuruluşların ihtiyaç duydukları ekipmanları sağlarken; ürün-hizmet kalitesi, fiyat politikası, çözüm üretme kabiliyeti, süreç yönetimi, satış sonrası hizmet hızı ile ön plana çıkan deneyimli ve işinde uzman kadrosuyla sektöründe öncü bir kuruluştur.

Türkiye`nin en önemli Endüstriyel Mutfak markalarından biri olan GASTROTECH ürünlerini müşteriyleriyle buluştururken yerli ve yabancı çözüm ortakları sayesinde gelen farklı talep ve isteklere alternatifli çözümler sunarak hizmet verdiği işletmelerde hem işverenin hem de çalışanın memnun kalmasını sağlamaktadır.

Gastrotech; Toplumun ihtiyaçları doğrultusunda, sosyolojik ve ekonomik gelişmelerine paralel yeni anlamlar kazanırken, var olanla yetinmeyerek yenilikçi yapısıyla her zaman müşterilerine en iyisini sunmayı amaçlamakta ve siz müşterileri(dostları) sayesinde sektördeki güçlü konumunu her geçen gün daha da sağlamlaştırmaktadır.
MİSYONUMUZ
Sektöründe her türlü amaca ve ihtiyaca yönelik müşteri taleplerini, yenilikçi ve alternatif çözümler sunarak, en üst seviyede müşteri memnuniyetiyle cevaplamaktır.

VİZYONUMUZ
Sektöründe tüm dünya ölçeğinde pazarın öncüsü ve lideri olmaktır.

İLKELERİMİZ
Üstün hizmet ve ürün kalitesi
Yüksek çalışan ve müşteri memnuniyeti
Başarı
Pazarda liderlik
Güven
Yenilikçilik
Sürekli eğitim
Sosyal duyarlılık

01.

BİLGİ BİRİKİMİ VE TECRÜBE

Uzun Yıllardır Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane ve Medikal Ekipmanlar üzerine faaliyet gösteren firmamız üst düzey bilgi birikimi ve tecrübeye sahip uzman kadrosuyla uygulama ve faaliyet esnasında karşılaşılabileceğiniz problemleri ön görerek doğru planlama ve iş akışını oluşturmanıza yardımcı olmaktadır.

02.

AR-GE VE GENİŞ ÜRÜN GAMI

Yenilenen ihtiyaç ve talepleri dikkate alarak üretimindeki kalitesini ve çeşitliliği her geçen gün artırırken, Dünya'da alanında uzmanlaşmış lider firmaların ürünlerini de siz müşterileriyle buluşturmaktadır.

03.

DESTEK VE DEVAMLILIK

Ürünlerin kurulumu tamamlandıktan sonra kullanım bilgileri aktarılarak teslimatı gerçekleştirilmektedir. Garanti süresi kapsamında olduğu gibi sonrasında da servis hizmeti, yedek parça tedariki vb. konularda ürün ömrü boyunca firmamız destek sağlamaya devam etmektedir..

What people are saying!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi sagittis, sem quis lacinia faucibus, orci ipsum gravida tortor, vel interdum mi sapien ut justo.