Hizmetlerimiz & Çözümler

Our awesome clients!

Hizmetlerimiz & Çözümler

En başından sonuna kadar sizinleyiz…

Danışmanlık

Hotel, restaurant, fastfood zincirleri, hastaneler üniversiteler, bankalar, kafeler, pastahaneler, iş merkezleri, ofis binaları gibi işletmelerin gıda servis danışmanlığı, komple mutfak projelendirmesi, uygulanması ve danışmalığı hizmetlerini uzman ve dinamik proje yöneticileri ve teknik kadrosu ile en verimli hale getirmenize yardımcı oluyoruz

Projelendirme

Hem işverenin hem de çalışanın memnun kalmasını sağlayacak şekilde yapılanlar ürün yerleşim ve işleyiş planları sayesinde işletmenizde en yüksek verimi almanızı sağlıyoruz. Hazırlanan projenin uygulaması esnasında süreci takip ederek uygun alt yapının hazırlanması için bilgiler sunuyor, önceden müşterilerimizi bilgilendirerek karşılaşacabilecekleri problemlerin önüne geçmelerini mümkün kılıyoruz .

Satış

Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane ve Medikal Ekipmanları üzerine imalatını yapmış olduğumuz ekipmanları hizmetinize sunarken yerli yabancı çözüm ortaklarımızla beraber alternatiflerinizi çoğaltarak sizin için en ideal ekipmanı bulmanıza imkan tanımaktayız

Kurulum / Eğitim

Satışı gerçekleştirilen ürünlerin kendi bünyemizde bulunan uzman ekiplerimizce kurulumu sağlanarak, dikkat edilecek hususlar ve kullanım bilgileri aktarıldıktan sonra kullanıma hazır halde teslimi yapılmaktadır.

Teknik Servis

İmalatını gerçekleştirdiğimiz ve çözüm ortaklarımızdan size sunduğumuz ekipmanları için ülke çapındaki yetkili servislerimizce servis hizmeti verilmektedir. Yurt dışından ithalatını yapmış olduğumuz ürünlerin orijinal yedek parçalarını stoklarımızda bulundurmakta ve gerek yetkili servislerimize gerekse talep eden diğer servislere parça temini hizmeti vermekteyiz.

Garanti ve Garanti Sonrası Hizmet

Satışını gerçekleştirmiş olduğumuz ürünler şirketimizin ve çözüm ortaklarımızın garantisi altında bulunmaktadır. Ayrıca yetkili servislerimizle periodik bakım anlaşmaları yapabilir ürünlerin kullanım ömürlerinin uzamasını ve problemsiz çalışabilmesini sağlayabilirsiniz. Sadece garanti süresi devam eden ürünlerin değil garanti süresi biten ürünlerin bakımını ve yedek parçalarının teminini de yetkili servislerimizden sağlayabilirsiniz.